Konštruktér/technológ - vhodné aj pre absolventa

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za tvorbu 3D modelov,
  • kreslenie 2D výkresov a spracovanie technickej dokumentácie,
  • zmenové riadenie technickej dokumentácie,
  • spracovanie a aktualizovanie technologickej dokumentácie, aj v ERP systéme,
  • starostlivosť o pridelený produkt od požiadavky zákazníka až po jeho odovzdanie,
  • ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Možnosť odborného rastu
  • Flexibilný pracovný čas
  • Voliteľné benefity - wellness, šport, kultúra
  • Príspevok na dopravu
  • Interný náborový príspevok
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Vlastná jedáleň
  • Sponzoring zamestnancov (podporujeme zamestnancov v ich mimopracovných činnostiach, kde primárne podporuje projekty, v ktorých sú priamo naši zamestnanci aktívne zapojení a podieľajú sa na realizácií napr. športové kluby, kultúrne celky atď.).

Zároveň sa staráme o tých, ktorí potrebujú našu pomoc. A práve z toho dôvodu sme sa rozhodli založiť občianske združenie MSM pre ľudí, o.z., prostredníctvom ktorého pravidelne pomáhame jednotlivcom i skupinám ľudí v rôznych oblastiach, napr. podpora športu, podpora kultúry, podpora vzdelania, sociálna pomoc, liečba, podpora ľuďom zasiahnutých pandémiou COVID 19 a mnoho ďalších.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • 3D CAD systém výhodou
  • Organizačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
  • Iniciatívny a proaktívny prístup, zameranie na hľadanie riešení

Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

(847 Eur základ + 253 Eur variabilná zložka mzdy). Finálna mzda závisí od skúsenosti a kvality kandidáta.

Kontaktná osoba: Nikol Pupáková
Tel.: +421 42 28 55 402
nikol.pupakova@msmholding.sk