Munícia malého kalibru

Strelivo malého kalibru je určené hlavne pre ručné strelné zbrane. Spoločnosť MSM vyrába rôzne druhy streliva malého kalibru, ktoré sa dajú použiť na vojenské a športové aktivity. Hlavne vyrábame tieto typy streliva do ručných zbraní.Každá z nich má rôzne guľky a úpravy podľa požiadaviek zákazníka.

  • Vojenská verzia civilného .223 Remington. Pre útočnú automatickú pušku M16 a množstvo ďalších zbraní využívajúcich tento kaliber boli vyvinuté vojenské náboje s vyššou energiou a špeciálne guľky. Náboj je štandardný kaliber NATO.

  • Najobľúbenejšia nábojnica pre pištole a samopaly. Náboj je štandardný kaliber NATO.

  • Náboj 7,62 x 39 má pôvod v bývalom ZSSR a bol vyvinutý pre svetoznámu útočnú automatickú pušku AK - 47 s úpravami, Sa-58 a ďalšie útočné pušky používané v mnohých armádach. V posledných rokoch bolo vyvinutých množstvo civilných zbraní tohto kalibru.

  • Náboj je tiež známy ako 0,50 Browning Machine Gun (0,50 BMG) a bol vyvinutý pre ťažký guľomet Browning M2 po prvej svetovej vojne. Dnes sa používa ako nábojnica pre ostreľovacie pušky a ťažké guľomety na veľké vzdialenosti. Náboj je štandardného kalibru NATO.