IWA OUTDOOR CLASSICS 2018

V dňoch od 9. do 12. marca 2018 sa v nemeckom Norimbergu konala medzinárodná výstava s názvom IWA OutdoorClassics 2018. Súčasťou popredného svetového veľtrhu z oblasti loveckých a športových zbraní, športu a príslušenstva, bola ako jeden z vystavovateľov aj dcérska spoločnosť MSM GROUP - ZVS Impex.

                

Najvýznamnejší medzinárodný veľtrh pre poľovnícke a strelecké športy, outdoorové aktivity a bezpečnosť oslávil tohto roku svoj 45. ročník. Počas štyroch dní sa výstavné centrum v Norimbergu opäť premenilo na populárne priemyselné podujatie. O úspechu svetovej výstavy hovoria aj čísla. Na veľtrhu sa tento rok stretlo spoločne 1558 vystavovateľov a takmer 47 000 návštevníkov z celého sveta.

K tohtoročným vystavovateľom zo 60-tich rôznych krajín sa hrdo radí aj jedna z dcérskych spoločností MSM GROUP, ZVS Impex. V rámci nášho stánku ZVS Impex sme na výstave prezentovali niekoľko exponátov. Návštevníci si mohli z blízka obhliadnuť vzduchovky Perun a Perun Runa, ale i modely pištolí P20 a P21. Zaujímavosťou je nový dizajn pištolí vo viacerých farebných prevedeniach, ktorý portfólio zbraní ZVS Impex opäť rozšíril. Najväčším lákadlom  pre návštevníkov tak bola nepochybne možnosť vybrať si vlastný dizajn a zbraň si personalizovať. Na výstave sme okrem toho predstavili naše ďalšie novinky, v podobe ostreľovacej zbrane Zeus a semi-auto ostreľovacej zbrane s názvom Phoenix.

Účasť na podobných podujatiach je pre spoločnosť vždy veľmi prospešná. Výstavy sú výborný spôsob ako návštevníkom odprezentovať naše najnovšie produkty, zároveň tu  načerpáme množstvo vedomostí, osvedčených riešení ale i nových trendov, vďaka ktorým spoločnosť ďalej napreduje,“ povedal projektový manažér MSM GROUP Ing. Pavel Staš, ktorý sa veľtrhu IWA za našu spoločnosť osobne zúčastnil.

Súčasťou veľtrhu bol okrem oficiálnych vystavovateľských stánkov aj sprievodný program. Potenciálni zamestnávatelia sa mohli s kvalifikovanými špecialistami stretnúť v špeciálnom IWA pracovnom centre. Na medzinárodnej výstave bola pre účastníkov zriadená aj strelnica, kde si mohli sami vyskúšať lukostreľbu.

Nasledujúca výstava IWA OutdoorClassics 2019 sa vo výstavnom centre v Norimbergu uskutoční v dňoch 8. do 11. marca 2019 a my veríme, že budeme opäť jej súčasťou

Späť na zoznam aktualít